czwartek, 18 lutego 2010

Kopia?/Niestety bez metki...

Nie wiem czy zauważyliście ale jakiś czas temu w starplazie a właściwie w sklepie Bisou, pojawiła się sukienka bardzo podobna do tej LE tylko ze zmienionymi kolorami. Zauważcie jednak że sukienka LE kosztowała 275$ a ta Bisou jedynie 13$ i nadal jest dostępna (Niestety tylko dla ss) Według mnie warto kupić tą z Bisou jeśli oczywiście nie zależy nam na metce;P















I jeszcze jedna sprawa. Nie wiem czy to kolejna usterka na stardoll ale LE które w owej chwili jest już wyprzedane coś się skiepśćiło;/ Wchodzę na moim koncie do Starplazy i patrzę że ciuchy straciły swoją numerację. Mogę je normalnie przymierzać. Nie zdziwiło mnie to bo już wcześniej przy poprzedniej kolekcji było coś takiego. A więc...Przymierzam, mam dużo kasy i patrzę czy da się kupić. Niestety nie;) Szkoda że to nie możliwe. Nie wiem czy wy też tak macie ale wiedzcie że ja tak >33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz