czwartek, 20 maja 2010

Makijaż idealny 2

Teraz przedstawiam 2 z koleji makijaż idealny! Tym razem mała zmiana: już nie będzie pisemnych instrukcji tylko obrazkowe!!! Dzisiejszy makijaż to:





















Teraz przedstawiam kolejność w jakiej należy to zrobić:


































Teraz już wiecie jak to zrobić! I jeszcze jedna zmiana: nie będę już pokazywać których kosmetyków użyłam bo macie to na obrazkach! Powodzenia!

wtorek, 18 maja 2010

Makijaż idealny

Dziś postanowiłam przedstawić wam jak zrobić wesoły kolorowy, słodki makijaż taki jak ten u dołu:





















Wystarczy użyć kilku naprawdę niedrogich kosmetyków. Pokażę wam jakich użyłam a potem dam intrukcję.














Teraz podyktuję wam jak to zrobić:
1. Obrysowujemy oko dookoła niebieską kredką.
2. Po prawej stronie na powiece rysujemy pasek różową kredką.
3. Potem, jadąc ciągle w lewą stronę nakładamy fioletową kredkę.
4. Teraz przy lewym kąciku oka jadąc w prawą stronę nakładamy jasnożółty cień do oczu.
5. Starajmy się nie rysować kolorów bezpośrednio. Nakładajmy je na siebie inaczej będzie wyglądało to sztucznie. A chodzi o to żeby stworzyć całkiem nowe barwy.
6. Teraz puder. Nakładamy go po skosie jadąc w wewnętrzną stronę twarzy. Wystarczą dwa pociągnięcia.
7. I kolej na szminkę. Musi być idealnie dobrana do koloru makijażu. Smarujemy usta i voila!

Teraz to wy spróbujcie! Twórzcie coraz to nowe, śliczne makijaże!

poniedziałek, 17 maja 2010

Metamorfoza goral1955

Proszę bardzo- kolejna metamorfoza:

Dla goral1955

A o to kolejna stylizacja dla goral1955:

Tym razem nie będę pisać
z jakich sklepów są te ciuchy
bo i tak większości nie ma
w StarPlazie...;P

Ogłoszenie!!!

Mam bardzo ważną sprawę niecierpiącą zwłoki do was...Otóż zaczęłam się zajmować stylistyką na Stardoll i potrzebuję modelek na których będę robić kreacje i publikować na blogu. Na razie modelką jest tylko goral1955 i mam nadzieję że będzie was więcej:)

Osoby chętne proszę pisać w księdze gości MissEmi880.

Dla goral1955

Stylizacja dla goral1955:
Czapka: Bisou
Żakiet: ELLE
Top: DKNY
Spodnie: Fudge
Torebka: DKNY
Buty: DKNY

sobota, 13 marca 2010

Bransoletki x 2

Coś im się pokićkało bo dali dwie takie same rzeczy w takich samych cenach:

poniedziałek, 8 marca 2010

Darmowy naszyjnik

Dziś w starplazie pojawił się darmowy naszyjnik z kampani "Dzień przeciw biciu kobiet". Naszyjnik jest za 0$ i moim zdaniem jest nawet,nawet...;)

Metamorfoza Jagusia160

Nudzi mi się a ponieważ mnie poprosiła to zrobiłam jej metamorfozę: