poniedziałek, 8 marca 2010

Darmowy naszyjnik

Dziś w starplazie pojawił się darmowy naszyjnik z kampani "Dzień przeciw biciu kobiet". Naszyjnik jest za 0$ i moim zdaniem jest nawet,nawet...;)

1 komentarz: