środa, 3 marca 2010

Wyprzedaż!!!

Chcę wszystkich poinformować o tym że organizuję Marcową wyprzedaż! Okazja! Do kupienia stare DKNY i wiele, wiele innych....Zapraszam i życzę miłego kupowania!;)

www.stardoll.com/member/MissEmi880

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz