wtorek, 18 maja 2010

Makijaż idealny

Dziś postanowiłam przedstawić wam jak zrobić wesoły kolorowy, słodki makijaż taki jak ten u dołu:





















Wystarczy użyć kilku naprawdę niedrogich kosmetyków. Pokażę wam jakich użyłam a potem dam intrukcję.














Teraz podyktuję wam jak to zrobić:
1. Obrysowujemy oko dookoła niebieską kredką.
2. Po prawej stronie na powiece rysujemy pasek różową kredką.
3. Potem, jadąc ciągle w lewą stronę nakładamy fioletową kredkę.
4. Teraz przy lewym kąciku oka jadąc w prawą stronę nakładamy jasnożółty cień do oczu.
5. Starajmy się nie rysować kolorów bezpośrednio. Nakładajmy je na siebie inaczej będzie wyglądało to sztucznie. A chodzi o to żeby stworzyć całkiem nowe barwy.
6. Teraz puder. Nakładamy go po skosie jadąc w wewnętrzną stronę twarzy. Wystarczą dwa pociągnięcia.
7. I kolej na szminkę. Musi być idealnie dobrana do koloru makijażu. Smarujemy usta i voila!

Teraz to wy spróbujcie! Twórzcie coraz to nowe, śliczne makijaże!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz