
Ogłaszam konkurs projektancki!Jesteś zapaloną projektantką i chcesz spróbować co potrafisz? To jest konkurs dla cb! Zrób projekt, naciśnij print screen i wklej na bloga. Posta zapisz pt. "Na konkurs Lady-Club" Podaj mi jeszcze adres twojego bloga;) Do wygrania jest 10sd. Dla ss w formie starbazaru lub prezentów, a dla nie ss tylko w formie prezentów. Mówię że t prezenty nie będą byle jakie tylko takie jakie mi samej się podobają:) Na obrazku który przedstawia twoją pracownię Design, zaznacz który projekt jest na konkurs. Szablon ciuszka dowolny.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz