czwartek, 18 lutego 2010

Szykujcie się!

Otóż za niedługo nadejdzie nowe LE! W związku z tym ja już jestem ubezpieczona w grubą kaskę;P Zapewne znowu będzie to coś pięknego, oszałamiającego i....drogiego;(

A o to dowód na to że LE jest już blisko!













Jak na złość pewnie pojawi się wtedy kiedy akurat nie będę miała neta;( Bo jade w góry i właśnie się pakuję. Jade ponieważ starzy chcą mi wynagrodzić to że przez ferie siedziałam w housie. Przynajmniej nie będę musiała chodzić do szkoły!!!;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz