Dzisiaj poszłam do starplazy kupić sobie pasemka i wlazłam w "nowości". Ukazał mi się widok niecodzienny raczej albowiem wszystkie rzeczy z nowości zniknęły. Tak jakby rozpłynęły się w powietrzu...Nie rozumiem tego bo godzinę temu byłam tam i wszystko było okej. Zapewne a nawet na pewno jest to kolejny i na pewno nie ostatni błąd:
New!
13 lat temu


Proszę...dawajcie komenty =(
OdpowiedzUsuńdziwne
OdpowiedzUsuń