poniedziałek, 17 maja 2010

Dla goral1955

A o to kolejna stylizacja dla goral1955:

Tym razem nie będę pisać
z jakich sklepów są te ciuchy
bo i tak większości nie ma
w StarPlazie...;P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz