poniedziałek, 17 maja 2010

Ogłoszenie!!!

Mam bardzo ważną sprawę niecierpiącą zwłoki do was...Otóż zaczęłam się zajmować stylistyką na Stardoll i potrzebuję modelek na których będę robić kreacje i publikować na blogu. Na razie modelką jest tylko goral1955 i mam nadzieję że będzie was więcej:)

Osoby chętne proszę pisać w księdze gości MissEmi880.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz