poniedziałek, 17 maja 2010

Dla goral1955

Stylizacja dla goral1955:
Czapka: Bisou
Żakiet: ELLE
Top: DKNY
Spodnie: Fudge
Torebka: DKNY
Buty: DKNY

1 komentarz: