skip to main
|
skip to sidebar
poniedziałek, 17 maja 2010
Dla goral1955
Stylizacja dla goral1955:
Czapka: Bisou
Żakiet: ELLE
Top: DKNY
Spodnie: Fudge
Torebka: DKNY
Buty: DKNY
1 komentarz:
kasia15
19 maja 2010 06:34
Śliczna ;))
kOoOcham . ! ;****
<33
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Stardollowy Blog
O mnie
MissEmi880
Wrocław, Dolnośląskie, Poland
Mam na imię Emilia i mam 15 lat.Na Stardoll nazywam się MissEmi880. Jestem dobrze nastawioną do świata optymistką i kocham kawaii;P
Wyświetl mój pełny profil
Etykiety
Metamorfozy
(6)
Usterki
(5)
LE
(3)
darmówki
(3)
Makijaże
(2)
Stylizacje
(2)
prywatne
(2)
konkursy
(1)
wywiady
(1)
Obserwatorzy
Moja lista blogów:
NAJLEPSZY BLOG O STARDOLL
New!
13 lat temu
Stardoll..Info
Nowe!!!
16 lat temu
Stardollowo
Darmowa torba z psem
15 lat temu
Śliczna ;))
OdpowiedzUsuńkOoOcham . ! ;****
<33